Džaka i Šaćiri izazvali incident: Provokacija, srpski fudbaleri ušli na teren – Sudija nije dosudio penal za Orlove

Počelo je drugo poluvreme!

Srbija-Švajcarska je meč koji ipak odlučuje sve, donosi slavu i briše sve greške sa početka.

Trenutni rezultat je 3:2 u korist reprezentacije Švajcarske.

Meč u Kataru je nakratko prekinut.

Granit Džaka je isprovocirao naše igrače koji se nalaze na klupi za rezerve, ponovo su oni u centru incidenta.

Naime, Švajcarac je opsovao našu klupu, a potom se i uhvatio za međunožje.

Isprovocirani ovakvim ponašanjem rezervni fudbaleri našeg tima su ušli na teren i upustili se u raspravu.

Žuti karton je dobio Predrag Rajković, sa klupe.

69′ – Promene kod Švajcarske, iz igre izlaze Sov i Šaćiri, umesto njih ulaze Fernandes i Zakaria.

68′ – Nova izmena kod Srbije – umesto Sergeja Milinkovića – Savića na terenu je Nemanja Maksimović.

66′ – Meč u Kataru je prekinut, jer je Granit Džaka isprovocirao naše igrače koji se nalaze na klupi za rezerve, hvatanjem za međunožje. Ponovo su oni u centru incidenta. Žuti karton dobio je Predrag Rajković, sa klupe.

65′ – U ovoj situaciji su naši igrači tražili penal. Ponovo je povučen Aleksandar Mitrović u kaznenom prostoru protiv Švajcarske, sudija ostao nem.

63′ – Još jedna situacija pred golom Švajcarske. Nakon nekoliko dobrih poteza Tadića do lopte je na levom krilu došao je Kostić, ubacio je loptu, ali je Kobel dobro reagovao.

61′ – Jović je primio loptu i ubacio je u kazneni prostor, preskočili su loptu Mitrović i Pavlović, ali je na nju natrčao Tadić, koji je šutirao preko gola.

58′ – Mogla je ovo biti prilika za Srbiju. Ubacio je loptu Tadić, ista je prošla kroz peterac, ali niko od igrača na terenu nije uspeo da je zahvati.

57′ – Koliko sreće za Srbiju, odbrana je, najblaže rečeno, katastrofalna. U petercu su se ponovo našli fudbaleri Švajcarske, a Embolo je iz izgledne pozicije šutirao preko gola. Nešto kasnije je signaliziran i ofsajd.

55′ – Moglo je biti opasno ponovo pred golom Švajcarske. Stvorila se gužva, lopta se odbila nekoliko puta, a centimetri su delili Aleksandra Mitrovića da natrči na nju i dođe do velike prilike.

54′ – Na teren će Nemanja Gudelj i Luka Jović, dok iz igre izlaze Miloš Veljković i Dušan Vlahović.

52′ – Našim reprezentativcima su sada potrebna dva pogotka kako bi došli u situaciju da izbore osminu finala. Prilično težak zadatak.

48′ – Gol za Švajcarsku, Srbija ponovo gubi.

47′ – Prvi žuti karton i za našu selekciju. Nakon jednog starta na sredini terena nad Granitom Džakom javnu opomenu dobio je Sergej Milinković-Savić.

Izvor: sportal.blic.rs