Izjednačenje na kraju prvog poluvremena: Pogledajte maestralne golove Mitrovića i Vlahovića – ima nade (VIDEO)

Utakmica između Srbije i Švajcarske je počela. Prvi sa centra kreću Švajcarci.Srbija – Švajcarska 2:1

Srbija je brzo izjednačila nakon vođstva Švajcarske.

Igrao se 26. minut. Tadić je centrirao sa leve strane, a Aleksandar Mitrović je fantastičnim skokom glavom zatresao mrežu golmana Kobela.

Pogledajte golove OVDE.

43. minut – Švajcarska je izjednačila!Srbija je primila gol. Vidmer je prošao po desnoj strani i ubacio loptu po zemlji, a Embolo je samo prosledio u našu mrežu.

38. minut – Pavlović se sjajno bori za reprezentativni dres. Imali su Švajcarci dobru priliku, ali se mladi štoper bacio u šut i izblokirao udarac.

35. minut GOOOOOOOL! VODI SRBIJA 2:1! Šaćiri je izgubio loptu na svojoj polovini, Tadić je proigrao Vlahovića koji je na maestralan način savladao protivničkog golmana.

Drugi naš gol pogledajte OVDE.

34. minut – Žuti karton za Vargasa. Oštro je švajcarski fudbaler startovao nad Živkovićem, što je sudija sankcionisao.

27. minut GOOOOOOL! Srbija je izjednačila! Aleksandar Mitroviiiiić! Tadić je sjajno centrirao, a naš napadač još bolje skočio i zatresao protivničku mrežu!

25. minut – Moraju Orlovi što pre da zaborave na primljen gol. Pokušavaju naši reprezentativci da kroz pas igru organizuju napad.

20. minut – GOL! Vodi Švajcarska 1:0. Šaćiri je iskoristio lošu rekaciju naših reprezentativaca.

18. minut – Orlovi pritiskaju zadnju liniju Švajcaraca, strpljivo čekaju put ka protivničkom golu.

15. minut – Vidmer je dobio žuti karton zbog grubog starta nad Kostićem.

14. minut – Švajcarci su stvorili dobru priliku, šutirao je napadač Sajdžija ali lopta je pogodila našeg defanzivca.

11. minut – Orlovi krenuli su Orlovi u kontru, Živković je  šutirao sa nekih 20 metara, ali je ovog puta stativa spasila Švajcarce.

8. minut – Navijači Srbije zvižde Đerdanu Šaćiriju prilikom svakog kontakta sa loptom.

5. minut – Sjajna prilika za Srbiju, Milenković je šutirao glavom posle kornera, lopta prošla pored leve stative.

4. minut – Orlovi su uspeli da se oslobode pritiska Švajcaraca. Kostić je sa leve strane uputio sjajan centaršut, ali je štoper protivničkog tima otklonio opasnost.

1. minut – Vanja Milinković-Savić spašava nas odmah na početku meča. Švajcarci su imali nekoliko vezanih šansi, ali je srpski golman odlično odreagovao i uspeo da sačuva našu mrežu.

Izvor: kurir.rs