Partizan u Ligi Evrope: Nemanja Miletić u finišu dramatičnog meča postigao gol za evropsku jesen

Fudbaleri Partizana plasirali su se u Ligu Evrope pošto su u dvomeču bili bolji od ekipe Moldea iz Norveške.

Partizan je uspeo da odbrani beogradskih 2:1 pošto je u Norveškoj odigrao nerešeno 1:1.

Junak Partizana bio je Nemanja Miletić koji je u 80. minutu matirao golmana Kraninksa.

Molde je poveo u 72. minutu posle greške odbrane Partizana. Džejms je sa svega 2-3 metra matirao Stojkovića.

U 80. minutu Tošić je izveo korner posle kog je Miletić bio najviši u skoku i sa šest metara zakucao loptu u mrežu.

Žreb za grupnu fazu Lige Evrope biće održan u petak u 13 časova.

MOLDE – PARTIZAN 1:1 (0:0)